Buty taktyczne Safari Mid Meindl

Buty taktyczne Safari Mid Meindl


Buty militarne Meindl to wyjście użyte przez elitarne oddziały w wielu misjach, również n.im. w Afganistanie i Iraku. Produkcja w Niemczech, ręczne wykończenie i szereg surowych kontroli jakościowych przed przeznaczeniem na półki sklepowe czynią z nich niezawodne specjalistyczne obuwie oddane to zadań szczególnych.

Dostępne w sklepach:


Cholewka z weluru o właściwościach hydrofobowych zawiera wzmacniające wstawki z Cordury. Jak Najlepiej twarda podeszwa Meindl Multigrip zapewnia świetną przyczepność i trwałość. Dzięki samoczyszczącym kanałom jej właściwości utrzymują się na trudnych nawierzchniach. Ergonomiczna antybakteryjna wkładka Air-Active? gwarantuje wyśmienite dopasowanie i świetną amortyzację. Meindl Multigrip  to daleko idąca podeszwa z ostrym bieżnikiem. Podszczególne kanały zapewnią świetną przyczepność i trwałość, a profil samoczyszczący pozwala zachować właściwości na różnorodnych podłożach. Air-Active  to wyprofilowana anatomicznie antybakteryjna wkładka. Miękka pianka gwarantuje wyśmienite dopasowanie do stopy a także optymalną amortyzację wstrząsów na jej całej przestrzeni. Budowa włókien i wyjątkowa metoda tkania materiału Cordura  zapewnią maksymalną odporność na zużycie w rezultacie tarcia i ścierania. Dzięki wykorzystaniu do wytwarzania materiałów jej włókien, powstają produkty, które scalają razem szczególną solidność ze stylowym wyglądem, miękkością i lekkością. Clima  to miękka wyściółka wykorzystywana w butach Meindl. Małej Wagi pianka z materiałem mesh gwarantuje wygodę i wysoki poziom oddychalności.

Specyfikacja:


marka: Meindl
cholewka: welur, Cordura
wyściółka: Clima
podeszwa: Meindl Multigrip
wkładka: Ergonomiczna antybakteryjna wkładka Air-Active
profilowany kołnierz: tak
usztywniona i wzmocniona pięta: tak
waga: 760 g (rozm. 43)

Komentarze

Wojtek 89
Wojtek 89

2016-01-20 10:18:28

Meindl jest bardzo dobry, jednakże dla pospolitego raz-za-czas chodzącego Kowalskiego jest to jednakże trochę za wiele kasy - zwłaszcza kiedy w sklepie porównuje z cenami innych marek... Meindl to w naszym kraju but dla koneserów, którzy wiedzą za co zapłacą... a chodzenie w Meindlach jest wciągające :o) Polecam buty taktyczne Safari Mid Meindl!

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.