Buty zimowe damskie Durand Polar WP European Made Keen

Buty zimowe damskie Durand Polar WP European Made Keen


Wyprodukowane w Europie buty zimowe damskie Durand Polar WP European Made Keen zapewniają wygodę i zabezpieczenie w ciężkich warunkach. Durand to legendarne buty Keen zrobione w USA. Odmiana Polar wyprodukowana w Europie jest rozwiązaniem nie do zastąpienia na zimową aurę. Cechują się starannym wykonaniem każdego szczegółu, wspaniale zdają egzamin w warunkach zimowych terenowych i atmosferycznych.

Dostępne w sklepach:


Nadzwyczajna solidność

W czasie przeprowadzanych testów, poliuretanowa podeszwa środkowa buta po pokonaniu miliona kroków straciła tylko 3% swojej sprężystości. Dla porównania powszechnie wykorzystywana EVA po takiej wędrówce traci 50%. Zewnętrzna część podeszwy z dwóch rodzajów gumy to wyjątkowe złączenie trwałości i rewelacyjnej trakcji nie patrząc na teren. Ta umieszczona na krawędziach gwarantuje przyczepność, a ta wewnątrz należycie dba wytrzymałość w miejscach najwybitniej narażonych na ścieranie.

Sprawdzone rozwiązania

Buty Durand Polar WP European Made Keen stanowią znakomitą zabezpieczenie przed przemakaniem i niskimi temperaturami dzięki wykorzystaniu oddychającej i wodoodpornej membranie Keen Dry  a także ocieplinie Keen Warm . Podeszwa zapewnia doskonałą przyczepność na śliskich nawierzchniach i wysoki poziom wytrzymałości. Toe Protection? należycie zabezpieczy nos buta i Twoje palce, a wyjmowana i anatomicznie ukształtowana zimowa wkładka wyśmienicie dostosowywuje się do Twojej stopy i gwarantuje jej prawidłowe ułożenie. Keen Dry  - innowacyjna membrana wyznaczająca efektywną barierę dla wilgoci zewnętrznego pochodzenia. Ochraniając przed wilgocią membrana zapewnia w tym samym czasie efektywne odprowadzanie wilgoci i ciepła, przyczyniając się do zachowania maksymalneh wygody noszenia w każdych warunkach. Keen Protection  - opatentowana i opracowana przez markę Keen budowa podeszwy. Podeszwa zachodzi wysoko na cholewkę ochraniając palce przed przecięciem materiału albo jego przetarciem. System tłumi uderzenia czubkiem buta o twarde przeszkody spotykane na szlaku. Keen Warm  jest nowoczesną antybakteryjną ociepliną wykonaną zasadniczo z pędów bambusa. Materiał ocieplający utrzymuje zimno daleko od Twojej stopy i w tym samym czasie nie pozwala ciepłu emitowanemu przez ciało uwalniać się od strony zewnętrznej podtrzymując jego ciepłotę. Metatomical Footbed Design  - specjalnie wyprofilowana wkładka, która zapewnia naturalne ułożenie stopy, stabilizację w czasie dynamicznego ruchu a także doskonałą amortyzację. Nie patrząc na budowę anatomiczną stopy wkładka wyśmienicie dostosowywuje się i układa.

Specyfikacja:


marka: Keen
cholewka: naturalna skóra + materiał syntetyczny
wyściółka: oddychająca i wodoodporna membrana Keen Dry
podeszwa: Niebrudząca podłoża dwuczęściowa podeszwa Carbon Non-Marking - krawędzie z gumy maksymalizujące przyczepność - część środkowa z gumy maksymalizującej wytrzymałość
wkładka: Wyjmowana anatomiczna zimowa wkładka Thermal Metatomical Footbed Design
usztywniona i wzmocniona pięta: tak
profilowany kołnierz: tak
waga: 610 g (rozm. 38)

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.